Pytanie:
Świece zapłonowe 1998 Buick Lesabre
user267
2011-04-06 05:29:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Gdzie są świece zapłonowe Buicka Lesabre z 1998 roku? Zdjęcia byłyby pomocne, ponieważ jestem nowicjuszem w tego typu rzeczach. Zakładam, że potrzebuję wszystkich sześciu, ponieważ wyświetla mi się kontrolka check engine, że numer 6 to wypadanie zapłonów. Dzięki.

Dwa odpowiedzi:
#1
+3
Move More Comments Link To Top
2011-04-06 08:00:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W oparciu o Twoje pytanie tutaj znalazłeś pakiet cewek, podążaj za przewodami świec zapłonowych na drugi koniec, gdzie znajdziesz świece. Znajdują się po stronie głowy, z której wychodzi kolektor wydechowy. Trzy z nich powinno być dość łatwo widoczne z przodu samochodu.

Z tyłu trochę trudniej jest się dostać. Będziesz musiał poluzować oba mocowania silnika "psiej kości", aby móc kołysać silnikiem w kierunku przodu samochodu, aby uzyskać wystarczająco dużo miejsca, aby dostać się do tylnej części silnika. Możesz użyć paska mocującego, aby pociągnąć silnik do przodu i przytrzymać go tam, aby uzyskać dostęp.

Świece zapłonowe są zakreślone poniżej.

Spark plug location picture

Oprawa z kości dla psa pokazano poniżej

Dog bone engine mount picture

Chociaż silniki są
#2
+2
James Bowery
2016-02-01 01:45:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kosztowny błąd (który właśnie popełniłem) obracając silnik do przodu, aby uzyskać dostęp do tylnych świec zapłonowych:

Możesz skończyć z kluczykami zamkniętymi w samochodzie.

Wiele witryn zaleca przestawienie samochodu w położenie neutralne przed poluzowaniem „kości łączącej”, która umożliwia łatwiejsze obracanie silnika do przodu. Aby ustawić auto na luzie oczywistą rzeczą jest włożenie kluczyka do stacyjki, przełączenie na neutralny, wyjście i zabranie się do pracy. Jeśli jednak zamkniesz drzwi, samochód automatycznie je zablokuje, ponieważ jest w położeniu neutralnym.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...