Pytanie:
Wideo: 1970 911T uruchamia się po raz pierwszy od 15 lat - co dalej?
Peter Walke
2011-03-21 09:16:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

http://www.youtube.com/watch?v=7QQzbEQTWAo&sns=em

Moi bracia i ja pracujemy nad tym samochodem od zeszłej jesieni. Do tej pory wykonaliśmy następujące czynności:

  • Gdyby węglowodany zenit zostały przebudowane i zsynchronizowane na ławce
  • Wykonałem test kompresji - wszystkie były około 112 psi
  • Wymieniłem olej (właściwie właśnie wymieniłem cały olej, który z niego wyciekł).
  • Zmieniono punkty
  • Sprawdzono statyczny czas zapłonu

Nadal mamy na swoim koncie następujące natychmiastowe zadania:

  • Wyreguluj zawory - uważamy, że to właśnie powoduje te niegodziwe wybuchy ... Wszelkie uwagi są mile widziane.
  • Wymień nieszczelny nadajnik ciśnienia oleju
  • Napraw wyciek oleju wokół zbiornika oleju (zobacz około 13 sekund na filmie)
  • Przebuduj wszystkie 4 zaciski hamulcowe

Coś wyskoczyło na ciebie z filmu, może znaleźć się wyżej na naszej liście priorytetów? Mamy nadzieję, że do końca lata będzie w stanie nadającym się do jazdy.

Życz nam szczęścia :)

... Piotrze

Dwa odpowiedzi:
#1
+4
Troggy
2011-03-21 12:18:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli planowałeś jazdę tą więcej niż raz to wymieniłbym wszystkie płyny w aucie (olej, skrzynia biegów / sprzęgło, hamulec, płyn chłodzący, wspomaganie kierownicy itp.) to wtedy obejrzałbym wszystkie gumowe paski i rurki żeby zrobić czy wszystkie są nadal w przyzwoitym stanie, jeśli nie, wymień. Przewody podciśnienia również muszą być w dobrym stanie.

Gdy dowiesz się, że twój układ hamulcowy działa i jest bezpieczny, patrzę na opony i upewniam się, że są w dobrym stanie (bez pęknięć, wybrzuszeń , bąbelki, odsłonięte druty wsporcze itp.) Gdzie ten samochód był przechowywany przez 15 lat? Gdyby był na zewnątrz, rozważałbym wymianę opon, zanim posunę się daleko. Może zechcesz wymienić tę starą zapasową, kiedy jesteś przy tym. Tylko dlatego, że ma przyzwoity bieżnik, nie oznacza, że ​​jest to dobra opona w użyciu.

Dzięki za wskazówki. Tyle tylko, że ... nie mogę znaleźć zbiornika przelewowego chłodziwa;)
#2
+3
user331
2011-03-25 16:11:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pozwólcie, że zasugeruję również, że problem z zapłonem wstecznym jest związany z zapłonem, a nie z zaworami. Sprawdź swój czas, który powiedziałeś, że zrobiłeś statycznie, a także upewnij się, że przewody wtyczki są we właściwym miejscu na dystrybutorze. Łatwo to zepsuć i spowoduje to duże dziwne odpalenie silnika. Powyższe uwagi o płynach i oponach również dotyczą pieniędzy, ale nie ma znaczenia, czy były na zewnątrz, czy w. Po 6 latach jakakolwiek opona powinna zostać wymieniona .

Dzięki za wkład ... W ten weekend wyciągniemy lampkę czasową i zobaczymy, czy jesteśmy na miejscu. Otrzymaliśmy również świetne porady na temat uruchamiania z forów Pelican części samochodowych ... sprawdź to: http://forums.pelicanparts.com/porsche-911-technical-forum/598102-video-1970-911t-starts-first- czas-15-lat.html
Zajrzyj również na fora na rennlist.org


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...