Pytanie:
Światło stopu e w moim samochodzie pozostaje włączone, gdy hamulec e jest zwolniony, czy powinienem się martwić?
leeand00
2011-04-13 22:15:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam Forda Taurus Kombi z 2002 r. i lampka hamulca ręcznego pozostaje zapalona, ​​gdy hamulec jest odłączony, czy powinienem się martwić?

Próbowałem bardzo mocno nadepnąć na pedał hamulca elektrycznego, a następnie zwolnić go, ale kiedy cofnąłem rękę z wyzwalacza, zauważyłem, że moja dłoń była pokryta błotnistą substancją.

Czy to też coś znaczy?

P.S. W tym czasie padało.

Jeden odpowiedź:
#1
+5
Move More Comments Link To Top
2011-04-14 01:16:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Większość samochodów używa tego samego światła, aby poinformować Cię, że wystąpił problem z hamulcami lub poziomem płynu. Patrząc, jak światło wciska się w dół i zwalnia hamulec awaryjny, sprawdź, czy widzisz migotanie światła. Jeśli to zrobisz, to nie hamulec awaryjny włącza światło, jeśli nie, sprawdź przełącznik hamulca awaryjnego, zwykle na uchwycie lub pedale hamulca elektrycznego.

Inne rzeczy, które mogą zapalić lampkę ostrzegawczą hamulca:

Poziom płynu hamulcowego, sprawdź poziom.Zawór proporcjonalny hamulca jest zwykle wyzwalany przez nieszczelny przewód hamulcowy.

Hmm, nie wiedziałem tego o światłach stopu e. Czy to możliwe, że na moich rękach był płyn hamulcowy?
-1


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...