Pytanie:
Volvo nie uruchamia się - „Immobilizer - patrz instrukcja”
chris
2011-07-06 06:27:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moje Volvo XC90 z 2004 roku odmówiło uruchomienia dzisiaj, wyświetlając od czasu do czasu komunikat „Immobilizer - patrz instrukcja obsługi”.

Szukałem rozwiązań i natrafiłem na dwie sugestie: zablokuj & 5 razy odblokuj drzwi (nie nie działa) i spróbuj przekręcić jeden z kluczyków do pozycji 2, naciśnij przycisk &, przytrzymaj przycisk licznika kilometrów, jednocześnie obracając klucz do pozycji 3, a następnie zwolnij przycisk & wyłącz klucz. To też nie zadziałało.

Próbowałem też odwrócić kluczyk i użyć drugiego kluczyka - nic nie pomogło.

Czy jest jakiś inny sposób na uruchomienie samochodu?

Jeden odpowiedź:
#1
+4
chris
2011-07-08 03:35:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jedna odpowiedź to po prostu poczekać - zgodnie z instrukcją, po 5 godzinach immobilizer się zresetuje i tak naprawdę następnego ranka samochód odpalił dobrze.

Dziś zabrałem go do niezależnego sklepu Volvo , i powiedziano mu, że połączenie na pierścieniu anteny czasami się psuje, ale sam pierścień rzadko wymaga wymiany - wystarczy zdjęcie złącza i spryskanie środkiem do czyszczenia styków.

To jest zła odpowiedź
Nie mogę jeszcze publikować odpowiedzi, ale to jest rozwiązanie: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DFHyE8Vm1QIA&ved=2ahUKEwjY15j4krHgAhU0onQHbC6BRnjk


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...