Pytanie:
Wejście audio Aux dla 2006 Honda Accord
Mark Elliot
2011-05-09 05:06:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chciałbym dodać dodatkowe wejście audio do mojej Hondy Accord LX-SE z 2006 roku:

  1. Jakie części muszę kupić?
  2. Czy ktoś z podstawową wiedzę na temat elektroniki przeprowadzić instalację?
  3. Na czym polega instalacja części z (1)?
Dwa odpowiedzi:
#1
+4
Gautam
2013-12-08 03:02:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie to zrobiłem na Accord SE z 2007 roku.

Kupiłem ten adapter, który podłącza się do portu z tyłu fabrycznego zestawu stereo. Aby dostać się do portu, musisz zdemontować niewielki fragment wnętrza samochodu. Obejrzyj to, aby uzyskać instrukcje.


Jakość dźwięku

Jakość dźwięku jest rozsądna, ale nie doskonała. Podczas odtwarzania muzyki z niską głośnością słychać subtelny, ale stały dźwięk w tle. Ten izolator pętli masy zmniejsza ten szum, ale go nie eliminuje.


Bluetooth

Wziąłem też Krok dalej i dodałem ten adapter aux do bluetooth. Posiada mikrofon do rozmów telefonicznych i przyciski do sterowania odtwarzaniem muzyki.


Ogólnie

Cała instalacja zajęła mniej niż 2 godziny. Cała elektronika / adaptery były po prostu plug-and-play. Demontaż deski rozdzielczej bez uszkodzenia / zerwania plastiku wnętrza był nieco trudny. To powinno działać w przypadku umów z 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 roku, które nie mają pakietu nawigacyjnego.

Czy mógłbyś zaktualizować link do adaptera, to już nie działa.
@DávidMolnár - zaktualizowano!
Jednej rzeczy nie rozumiem. W jaki sposób kable są poprowadzone poza przedziałem radiowym?
#2
+3
Scott
2011-06-03 08:52:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Prawie na pewno dostępna jest oryginalna opcja OE, którą można kupić od sprzedawcy i prawdopodobnie również je dopasować. Warto byłoby się temu przyjrzeć, aby wiedzieć, ile to będzie kosztować, może nie być super drogie, ale moje przeczucie mówi, że będzie to rozsądnie kosztowne.

Lub są dostępne opcje na rynku wtórnym. www.crutchfield.com ma całkiem dobrą stronę internetową, na której możesz wybrać dokładny model samochodu, o który pytasz, i będzie ona zawierać listę kompatybilnych części. Wpisałem informacje, które podałeś i zaproponowałem opcję „ HON03-AUX” za 89 USD, którą można podłączyć gdzieś za zestawem stereo. Należy pamiętać, że zawiera kilka zastrzeżeń dotyczących jego kompatybilności (takich jak „Fabryczne radio musi mieć sterowanie zmieniarką CD”), więc przeczytaj uważnie przed złożeniem zamówienia.
Najwyraźniej produkt jest dostarczany z instrukcją instalacji i najwyraźniej Crutchfield oferuje dożywotnią technologię , więc wygląda na to, że powinien być łatwo zamontowany przez kogoś, kto nie ma zbyt wielu umiejętności elektronicznych lub motoryzacyjnych.
Nigdy nie instalowałem żadnego z nich i nigdy nie miałem nic wspólnego z Crutchfieldem (właśnie znalazłem tę stronę ), więc daleko mi do eksperta. Ale biorąc pod uwagę, że komponent musi być podłączony do tylnej części radia, wymagany zestaw umiejętności będzie bardziej związany z dostępem do tylnej części radia niż elektroniką. Być może będziesz musiał usunąć część deski rozdzielczej, aby uzyskać dostęp do tylnej części radia - pamiętaj o tym.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...