Pytanie:
Lokalizacja bezpieczników szyby w Nissan Armada w 2007 roku
Chad Cooper
2011-04-12 04:38:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgodnie ze schematem blokowym bezpieczników nie ma specjalnego bezpiecznika dla szyb elektrycznych. Czy ktoś wie, czy elektryczne szyby są na innym bezpieczniku? Szyba przednia po stronie kierowcy nie opuszcza się, a przełącznik nie wydaje dźwięku, gdy w nie uderzysz.

Możesz także delikatnie spróbować opuścić okno i zobaczyć, czy to się stamtąd. Możliwe, że po prostu masz mały martwy punkt na silniku okna.
Cztery odpowiedzi:
#1
+3
Move More Comments Link To Top
2011-04-12 05:09:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zajrzyj do skrzynki bezpieczników pod maską, może to być bezpiecznik maksymalny lub wyłącznik automatyczny. Jednak nie są one połączone osobno, więc jeśli inne okna działają, to nie jest bezpiecznik.

Najczęstszą przyczyną jest silnik. Jedną rzeczą, którą możesz zrobić, jest siedzenie w samochodzie z włączonym światłem kopuły, naciśnij przycisk okna w górę iw dół i zobacz, czy zauważysz, że światło kopuły staje się trochę ciemniejsze po naciśnięciu przełącznika. Jeśli tak, to zdecydowanie silnik, poza tym, będziesz musiał zdjąć panel drzwi w celu dalszego rozwiązywania problemów.

#2
+2
Alex
2011-04-12 13:32:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Większość rzeczy w kabinie samochodu (elektryczne szyby, radio itp.) jest zwykle zgrupowana razem na bezpieczniku oznaczonym „ACC”. Bezpiecznik ten znajduje się w skrzynce bezpieczników pod maską lub w oddzielnej skrzynce bezpieczników znajdującej się wewnątrz kabiny. Zapoznaj się z instrukcją dotyczącą lokalizacji skrzynek z bezpiecznikami i schematem wszystkich bezpieczników.

Jednak gdy jedno okno nie działa, a inne są w porządku, podejrzewam, że coś jest nie tak z przycisk lub silnik. Możesz użyć multimetru, aby je rozwiązać.

#3
+2
john dade
2012-11-26 03:00:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cóż, według mojej instrukcji naprawy firmy Haynes dotyczącej modelu Nissan Armada z lat 2005-2010, szyby elektryczne są chronione przez bezpieczniki i wyłącznik automatyczny. Bezpieczniki znajdują się w tablicy bezpieczników, a każdy silnik jest wyposażony w wewnętrzny wyłącznik automatyczny, co zapobiega zablokowaniu całego systemu przez zablokowane okno.

#4
+1
7thsight
2018-08-25 01:44:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem prawie pewien, że problem nie jest tak poważny, jak uszkodzony silnik i / lub wyłącznik główny. Proponuję sprawdzić WSZYSTKIE swoje bezpieczniki (kabina i pod maską), użyj lampki testowej. Wymień bezpiecznik, który "nie" nie zapala "lampki testowej. Jeśli nie, to przy wyłączonym zapłonie strategicznie „potrząśnij” głównymi wiązkami skrzynki bezpieczników. Jestem prawie przekonany, że w tym tkwi twój problem.

Witamy w dziale konserwacji i naprawy pojazdów silnikowych! Czy mógłbyś [edytować] (https://mechanics.stackexchange.com/posts/58278/edit) swoją odpowiedź, aby wyjaśnić, co masz na myśli przez „coś, co„ zawodzi ”?


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...