Pytanie:
Jak zamontować tylne hamulce w Chevy Trackerze z 2003 roku?
user469
2011-04-22 00:08:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Poszedłem wymienić tylne szczęki hamulcowe i bębny w Chevy Trackerze z 2003 roku, a kiedy zdjąłem bęben, regulator, sprężyna regulatora i dźwignia zapadki nie były zaczepione, po prostu tam leżały. To było z obu stron, więc zastanawiałem się, czy ktoś ma schemat instalacji tych części.

Tak, występują problemy z dźwignią zapadki, a sprężyna regulatora wymaga jakiegoś obrazu, aby wyświetlić sposób ponownego złożenia
Czy jesteś OP?
Kiedykolwiek zdejmujesz bębny hamulcowe z pojazdu, zawsze musisz je najpierw wyregulować. Z czasem obszar butów stykający się z bębnem utworzy rowek po wewnętrznej stronie bębna. Jeśli teraz uderzysz i zrzucisz bęben z zespołu, opór butów w poprzek bębna prawie zawsze zerwie sprężyny ustalające z ich sworzni. Oto, co się wydarzyło. Regulator należy zawsze poluzowywać, przeciągając go przez dostarczoną płytę tylną lub otwór bębna, a nawet otwór na śrubę koła.
Jeden odpowiedź:
#1
+4
Move More Comments Link To Top
2011-05-18 23:17:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy to wygląda na to, co masz?

enter image description hereTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...